Ikasturteko ekintzak - Arratiako Musika Eskola

Vaya al Contenido

Ikasturteko ekintzak

ZERBITZUAK

ARANTZAZU
Urriak 13:
San Fausto-Kalejira
Abenduak 24:
Olentzero - kalejira
Otsailak 4:
Santa Ageda

AREATZA
Urriak 5:
Euskal jaia
Abenduak 9-13:
Barne entzunaldiak
Otsailak 4:
Santa Ageda
Apirilak 7-11:
Barne entzunaldiak
Ekainak 16-20:
Barne entzunaldiak
Ekainak 20:
Musika txokoz-txoko
 
ARTEA
Iraila:
Andra Mari-kalejira
Iralak 15:
Merkartea-kalejira
Azaroan:
Sta Cecilia
Abenduak 9-13:
Barne entzunaldiak
Abenduak 24:
Olentzero-Kalejira
Martxoa:
Kanporamartxo - Kalejira
Apirilak 7-11:
Barne entzunaldiak
Ekainak 16-20:
Barne entzunaldiak

BEDIA
Abenduak 9-13:
Barne entzunaldiak
Abenduak 17:
Kalejira eta gabon Kontzertua
Otsailak 4:
Sta Ageda
 
DIMA
Abenduak 9-13:
Barne entzunaldiak
Urtarrilak 3:
Gabon kontzertua eta kalejira
Apirilak 7-11:
Barne entzunaldiak
Maiatzak 26:
Aste Kulturala-ikasleen kontzertua
Ekainak 16-20:
Barne entzunaldiak
Dimafolk

IGORRE
Azaroak 21:
Musikalean
Abenduak 3:
Euskera eguna eskolan
Abenduak 9-13:
Barne entzunaldiak
Abenduak 18:
ggabon kontzertua
Abenduak 24:
Olentzero - Kalejira
Otsailak 4:
Santa Ageda
Martxoak 1:
Inauteriak - kalejira
Martxoak 15:
Ipuin Musikala
Apirilak 7-11:
Barne entzunaldiak
Maiatzak 12:
Kontzertu didaktikoa
Ekainak 8:
Kalejira-txistua
Ekainak 10:
Igorreko jaietako kontzertua
Ekainak 16-20:
Barne entzunaldiak
Ekainak 23: 
San Juan 

LEMOA
Iraila:
Andra Mari-kalejira
Azaroak 10:
Euskal Azoka
Abenduak 9-13:
Barne entzunaldiak
Abenduak 24:
Olentzero - Kalejira
Otsailak 4:
Sta Ageda
Apirilak 7-11:
Barne entzunaldiak
Maiatzak 8:
Aste kulturala
EkainaK 7:
Euskal jaia
Ekainak 16-20:
Barne entzunaldiak
Ekainak 23:
San Juan
 
ZEBERIO
Irailak 2:
San Antolin-kalejira
Abenduak 1:
Euskal jaia
Abenduak 9-13:
Barne entzunaldiak
Abenduak 24:
Olentzero-Kalejira
Apirilak 7-11:
Barne entzunaldiak
Maiatzak 3/4:
Santa krutzak
Ekainak 14:
Ermitabarri auzoko jaiak
Ekainak 16-20:
Barne entzunaldiak

2014/2015


HERRI GUZTIETAN

• BARNE ENTZUNALDIAK:

  ABENDUAK 9-16   
  MARTXOAK 23-27

• OLENTZERO: ABENDUAK 24
• STA AGEDA : OTSAILAK 4

IRAILA

• Merkartea (kalejira)

URRIA

• San Faustoak Arantzazun (Kalejira)
• Urriak 25: Euskal Jaia Areatzan
     -Kalejirak
     -Fanfarria
     -Korua
      
AZAROA

• Azaroak 20: Santa Zezilia Igorren
• Azaroak 15 eta 22: Arratiako Musika Eskolako Korua Luis Iruarrizaga Koruarekin
• Azaroak 29: Ganbara musika San Miguel Eleizan, Artean (AKKT)


ABENDUA

• Abenduak 3: Euskera Eguna Diman eta Igorren
• Nagusien entzunaldia Areatzan
• Abenduak 17: Gabon Kontzertua Bedian
• Abenduak 18: Gabon Kontzertua Igorren

URTARRILA

OTSAILA


• Otsailak 13: Inauteriak Igorren (kalejira)

MARTXOA

• Martxoak 15: Ipuin Musikala (Entseguak: martxoak 4, martxoak 7 eta martxoak 12)

APIRILA

• Kontzertu didaktikoa Areatzan, Artean eta Lemoan (Haizezko instrumentuak)

MAIATZA

• Nire 1. Kontzertua Areatzan
• Lemoako Aste kulturala
• Dimako Aste kulturala
• Igorreko Aste kulturala
• Santa Krutzak Zeberion (Kalejira)

EKAINA

• Nagusien Entzunaldia Arantzazun
• Artisautza azoka: kontzertua Residentzian eta kalejira Bedian
• Ekainak 6: Euskal Jaia Lemoan (Kalejira)
• Ekainak 8 – 12: Jaietako kontzertua Igorren
• Ekainak 14: Ermitabarri Zeberion (Kontzertua eta kalejira)
• Ekainak 20: kurtso amaierako kontzertua (Musika txokoz-txoko)


Regreso al contenido